Немолодий чоловік, який викладає хімію в звичайній школі, дізнається несподівано про невиліковне захворювання, неминуче наближає до летального результату. Страшна звістка кардинально змінює світогляд вмираючої людини, яка зважилася на неймовірні вчинки. Він приступає до винаходу високоякісного, наркотичного препарату, до виробництва якого приваблює колишнього, дуже здібного учня. Після смерті наставника з Джессі Пінкманом відбуваються жахливі події, що відбилися на психоемоційному стані хлопця. Він опинився в полоні жорстоких головорізів.

Хлопцеві неймовірним чином вдається втекти від неонацистів, які проявляють жахливу жорстокість до бранців. Знаходження серед збожеволілих, що втратили людяність бандитів відбилося істотно на психіці колишнього заручника. Пінкман змушений ховатися від поліцейських, одночасно уникаючи контактів зі знайомими людьми. Він боїться зіткнутися ненавмисно з людиною, здатною його дізнатися, тому постійно переміщається, не зупиняючись ніде надовго. Фільм Шлях: У всі тяжкі (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він втратив інтерес до повсякденності, позбувся конкретних цілей і індивідуальних якостей, що визначають його особистість. Йому хочеться знайти спокій і самоту.

Режисер: Вінс Гілліган
Актори: Аарон Пол, Метт Джонс, Чарльз Бейкер, Джонатан Бенкс, Ларрі Хенкін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress