загрузка...


Хлопець намагається почати писати книгу, але сірі будні не дають йому відчути прилив натхнення. Хлопець у компанії приятелів вирішив відчути величезну дозу адреналіну у своєму житті. Хлопці склали найпростіший план пограбування найближчої кнайпи, який полягав в тому, щоб просто увійти та забрати гроші. Незважаючи на непродуманість пограбування, все вдалося і тепер молоді люди вирушають у подорож на вкрадені гроші. Під час довгого шляху письменник повинен отримати повну свободу думок, залишивши неспроможність позаду. Молодий, замкнутий у собі письменник пограбував місцеву забігайлівку зі своїми друзями і відправився в невелику подорож, яке перетворилося в справжнє випробування.

Йому належить знайти в собі мужність і скинути кайдани страху. В самому епіцентрі подій виявляється молодий і сором’язливий письменник по імені Джозеф. Йому необхідно стати справжнім воїном і пройти по непрохідному шляху, щоб знайти мужність і скинути кайдани страху. А все почалося з того, що юнак у компанії двох своїх приятелів пограбував невелику забігайлівку. Тепер з певною сумою грошей вони подорожують у пошуках справжнього американського щастя. Фільм Шлях Воїна 2017 дивитися в хорошій якості.

Але їх чекає зустріч з серйозними труднощами і перешкодами. Тільки разом вони зможуть подолати. А скромний письменник нарешті розслабитися і можливо подорослішає, для того, щоб відчути себе чоловіком.

Режисер: Бред Джейн
В ролях: Лоренцо Джеймс Генрі, Крістофер Хіггінс, Едді Хэсселл, Жак Келлоуей, Клейн Кроуфорд, Хіт Фріман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress