Донька Анук в сотий раз слухає мамині історію про дівчину, яка вийшла заміж і пішла з дому, тому що її покликав у дорогу північний вітер. Сама казкарка схожа на героїню: вона теж ніде не може гнізда звити. Яскрава, вільна, горда, талановита, Вів’єн різко відрізняється від навколишніх її людей. І майже щодня стає причиною пересудів старожилів і богобоязливих тіточок. З цієї причини маленька сім’я не раз переїжджала з місця на місце. Але, може бути, на цей раз все буде по-іншому? Літня мадам Арманда без задоволення здає приміщення закусочної новому орендарю. Бабуся бурчить.

Вона сердита на мера, на лікарів, на дочку Каролін і онука-підлітка, які рідко заглядають до бабусі. Нова працівниця кафе дізнається, як багато людей нещасливі тільки тому, що збирають і тиражують образи і дрібні розбіжності. Вів’єн здатна помирити перессорившихся родичів і недавніх приятелів. Вона володіє рецептом приготування смачного ліки: гарячого шоколаду з перцем чилі. Однак мер міста Рено незадоволений новою господинею кондитерського магазину. Фільм Шоколад (2000) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Пуританин, застебнутий на всі ґудзики, він винищив в собі все людське: забороняє влаштовувати свята, паплюжить подорожують по воді «нероб», нав’язує пастору Анрі нескінченні тексти суворих проповідей.

Режисер: Лассе Халльстрем
Актори: Джонні Депп, Керрі-Енн Мосс, Харрісон Претт, Антоніо Хіль-Мартінес, Джуді Денч, Альфред Моліна, Орелін Парент Кеніг, Елен Кардона, Лена Олін, Жюльєт Бінош

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress