загрузка...


Під штучним куполом в ілюзорному світі проживає Труман Бербанк. Вигадану реальність для героя створив продюсер Крістоф, щоб онлайн показати людський побут і суєту. Штучний місто Сихэвэн існує в павільйоні. Всюди розміщені приховані камери. Населенням провінційного містечка є найняті актори. Всюди обман. За помахом режисера й операторів змінюється погода і обставини. Крістоф здатний здійснювати задумані плани і постановки поза свідомості Бербанка, який не здогадується про фальсифікації. Користуючись водобоязню героя, продюсер відлучає від річок і проток персонажа.

Глядачі в прямому ефірі спостерігають за кожною хвилиною життя обивателя Сихэвэна. Бідоласі настільки запудрили мізки віртуальною реальністю, що щире визнання Сільвії здається маячнею. Бідолаха зовсім заплутався в свідченнях. Зайві нічні роздуми приводять до сумнівам. Ідеєю фікс для обивателя глибинки стає думка неодмінно вирватися з тенет обману. Друзі і Меріл перешкоджають прагненням городянина. Поліція і рятувальники заважають фігуранту передачі покинути примарний місто. Фільм Шоу Трумена (1998) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З неіснуючого світу складно вирватися, бо тямущий режисер проекту намагається перешкодити втечі героя. Коли Крістоф виключив Сільвію з передачі, відправивши в лікарню для душевнохворих, Бербанк обурився.

Режисер: Пітер Уїр
В ролях: Джим Керрі, Лора Лінні, Ноа Эммерик, Наташа МакЭлхоун, Ед Харріс, Холланд Тейлор, Брайан Дилейт, Пол Джаматті, Гаррі Ширер, Філіп Бейкер Хол

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress