Головним героєм фільму є вчений, якого звуть Пітер. Він займається дослідженнями в області генетики і вже досить просунувся в цій справі. Головний герой підійшов до того, щоб питання про безсмертя встав на абсолютно новий, досі незвіданий рівень. Пітер досліджують ДНК так званої безсмертної медузи, здається ще мить, і він розгадає вікові загадки природи. Вчених з усього світу турбує питання про те, чи зможуть люди жити вічно. Але насправді мало хто розуміє, що вічне життя може стати великою проблемою. Моральні питання постають перед головним героєм, адже він звичайна людина, яка любить свою справу.

Чи має він право заходити на такі території де ніхто не був. Хто встановлює правила гри в тому випадку, коли все відбувається в перший раз. Першопрохідцям завжди складно, адже на них лягає якась відповідальність. Фільм Штам химери (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

До чого можуть довести ігри в бога, де грань, коли вчений повинен зупинитися щоб не нашкодити в першу чергу собі. Безліч питань від авторів проекту знайдуть свої відповіді. Фільм занурить глядача в свою атмосферу.

Режисер: Моріс Хаймс
Актори: Генрі Іен Кьюсік, Кетлін Куинлен, Еріка Ервін, Дженна Харрісон, Каришма Ахлуваліа, Дженніфер Гьюламеті, Равів Хаймс, Каава Джаярам, Лоуренс Семпсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress