Фільм Штормагеддон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В штаті Арізона проводяться тестові випробування нового дистанційного озброєння. Ланка автономно летять дронов, керованих з центру, чітко слідують на полігон у Юму, щоб гарантовано здійснити бойові стрільби по танках і бронетехніці ймовірного супротивника. У самий відповідальний момент диспетчер втрачає зв’язок з безпілотними літальними апаратами, озброєні ракетами. Раптовий незапланований комп’ютерний збій, викликаний зовнішніми причинами, стає головними винуватцем виявленого дисбалансу.

Чуже управління з невідомого центру зумів за короткий проміжок переформатувати програмні утиліти дронов, задавши нові координати цілей. Політ незалежних повітряних суден триває успішно. Поблизу Сан-Франциско ракети, націлені на хмарочоси та окремі об’єкти інфраструктури, чітко стріляють з усіх можливих знарядь за мирним будівель.

Куратори державної програми намагаються відшукати справжніх винуватців відхилення від норми, щоб виявити саботажників і зловмисників. Фільм Штормагеддон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нік Ліон
В ролях: Джон Хенніган, Ів Мауро, Джозеф Гатт, Роберт Бланш, Рікко Росс, Девід Шатроу, Едріан Пол, Девід Престон, Джон Мак, Роберт Крэйгхед


загрузка...