Фільм Швидкий колір (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода особа усвідомила з ранніх років, що наділена деякими унікальними здібностями, не характерними для звичайних людей. Її неординарні особливості могли привернути увагу оточуючих, тому дівчина звикла ретельно приховувати вроджений дар від сторонніх. Вона уникала ненавмисних знайомств з маловідомими особистостями, виключила зайве спілкування з сусідами, ведучи непомітне, потайне існування. Однак непросто все життя ховатися від невідомості, настав момент, коли про обдаровану мешканку міста дізналися представники організації, яка потребує подібного роду послуг.

Впливові люди вирішили дістати унікальну дівчину у власне розпорядження, щоб застосувати її надздібності для реалізації непорядних цілей. Відчувши загрозу, що насувається, вона залишає рідний дім негайно і пускається в бігу, постійно змінюючи місце проживання. Їй доводиться роками ховатися від переслідувачів, не маючи можливості спілкуватися з родичами, щоб не привернути до них небажані біди. Фільм Швидкий колір (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона побоюється заводити друзів, оскільки будь-який незнайомець може виявитися зрадником. Пройшли роки, і раптово крайня необхідність виникла повернутися додому, незважаючи на великий ризик.

Режисер: Джулія Харт
В ролях: Крістофер Денем, Санійя Сідні, Тассос Ернандес, Гугу Ембата-Ро, Райан Бегей, Жермен Вашингтон, Джейсон Е. Хілл, Лоррейн Туссен, Девід Стретейрн, Леві Д. Мартінез та інші


загрузка...