Фільм Швидкість вбиває (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Цілком реальна, хоча досить фантастична історія гонщика і авантюриста Бен Аронова (прототипу звали Дон Aronoff, але автори вирішили вберегти себе від потенційного судового позову), чиє життя-гонка пройшла в тісній співпраці і протистоянні з найвідомішими американськими кримінальними авторитетами другої половини двадцятого століття. Після недавньої картини «Готті» ветеран Джон Траволта знову приміряє на себе костюм відомого гангстера. Втомлений, побитий життям і постійним заграванням зі смертю чоловік розслабляється на своєму катері, згадуючи славні дні бурхливої молодості, коли він був ключовою фігурою злочинного світу.

До бандита-пенсіонера підкрадається вбивця, а суворий Дід продовжує повертатися думками в минуле… Флешбек на 25 років тому в Нью-Джерсі 1962-го. Аронов славно повеселився тут і збирає валізи, готуючись до нового життєвого виклику-кар’єрі в Майямі. Дружина дуже незадоволена своїм непосидючим чоловіком, який не може всидіти на місці і кинути коріння в одному місті – йому вічно потрібні свіжі відчуття і ризиковані авантюри. Але фанатичний любитель ризикувати і грати по-крупному заспокоює благовірну: Тримайся за мене міцніше, дитинко. Фільм Швидкість вбиває (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ти зависаєш з Тарзаном! Жінку такі переконливі доводи не вразили і в Майямі Тарзан відвисає сам. Хоча йому абсолютно не нудно за постійними авантюрними підприємствами і залицяннями за молоденькими спекотними красунями.

Режисер: Джон Льюсенхоп, Джоді Скурфілд
Актори: Джон Траволта, Кетрін Віннік, Дженніфер Еспозіто, Майкл Уестон, Джеймс Римар, Келлан Латс, Меттью Модайн, Том Сайзмор, Моран Атіас, Чарльз Гіллеспі


загрузка...