Невелике село, розташоване на південно-заході Італії, є спокійним і розміреним містечком. Тут живуть відкриті і миролюбні жителі, ніколи не отказывающие кому-небудь допомоги. В їх спокійною і благополучною життя практично не відбувається гучних подій, про яких писали в газетах і сурмили на телебаченні. Але одного разу відбувається незвичайний для цього місця інцидент – безслідно зникає тринадцятирічний хлопчик по імені Джузеппе. Новина швидко розлітається по селі. Люди в подиві, адже нічого подібного ніколи не траплялося.

Місцеві представники закону тут же організовують масштабні пошукові заходи. Але, на жаль, вони не дають ніяких результатів. Слідів зниклого підлітка знайти не вдається. У результаті пошуки вирішують припинити. Але нещасні батьки відмовляються вірити, що їх синочка більше немає на цьому світі. З ранніх років Джузеппе дружив з ровесницею Місяцем, яка завжди відчувала до нього теплі почуття. Саме ця відважна дівчинка і відправляється в ліс на пошуки коханого.

Вона вірить, що обов’язково знайде одного, адже люди не можуть випаровуватися в повітрі. Місяць налаштована дуже серйозно і зробить все, щоб докопатися до істини! Фільм Сицилійська історія привидів (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Фабіо Грассадония, Антоніо Пьяцца
В ролях: Julia Jedlikowska, Gaetano Fernandez, Corinne Musallari, Andrea Falcone, Federico Finocchiaro, Lorenzo Curcio, Вінченцо Амато, Сабіна Тімотео, Філіппо Місяць, Baldassare Tre Re

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress