Фільм Сідало ангела (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой фільму «Сідало ангела» молода людина на ім’я Джек. Він працює архітектором і за невеликий час зумів домогтися успіху. Він користується величезною популярністю, як фахівець. Завдяки своїй роботі Джек живе в достатку і має не поганий будинок і машину. Єдине, що зараз йому не вистачає, це кохання. Але і в цьому питанні доля посміхнулася йому. Джек зустрічає ту єдину, якій готовий зробити пропозицію руки і серця. Але все затьмарює звістка з рідного містечка Джека. Йому повідомили, що його рідна бабуся Поллі хвора, лікарі виявили у неї хвороба Альцгеймера.

Бабуся Поллі єдина родичка Джека і він не може кинути її в таку скрутну хвилину. Він вирішує відправитися в рідне місто, де колись виріс і пережив не мало падінь, проблем, що сприяло його становленню як людини, адже тепер у нього нова і успішне життя. Як вплинуть на нього спогади з минулого, які постійно лізуть у голову? Фільм Сідало ангела (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

На користь кого він зробить свій вибір: хворої бабусі Поллі або знову знайденої любові? Відповіді на ці та багато інших питань ми побачимо, тільки подивившись фільм.

Режисер: Чарльз Хейн
В ролях: Джойс Ван Паттен, Еллі Уокер, Ешлі Джонс, Еллен Кроуфорд, Дж.Т. Арбогаст, Елізабет Хауер, Гомер Хантер, Джессі Іслі, Michael Holstine, Конор О Феррелл


загрузка...