загрузка...


Фейт-мила старшокласниця, яка нещодавно досягла підліткового віку. Перехідний період стрімкого дорослішання перетворив невгамовну дівчину в проблемного підлітка, який не бажає знаходити компроміси з оточуючими, виявляє непокору. Непростий життєвий етап супроводжується сімейними проблемами, що примушують дівчину визначитися з остаточним вибором подальшого місця проживання. Їй необхідно вибрати між сільським життям і міською. Переїхавши в село, доведеться забути про веселі розваги і багато часу присвячувати досить важкій, повсякденній праці.

У місті повсякденність складається з більш безтурботних буднів, вона рясніє різноманіттям привабливих для провінціалів сучасних нововведень. Фейт не може зважитися на доленосний крок, не розібравшись чітко в своїх справжніх бажаннях. Їй потрібно зрозуміти внутрішні мотиви, що підштовхують до вибору одного з наявних варіантів. Однак непостійний, вибуховий характер серйозною перешкодою є для чіткого визначення призначення, дарованого долею.

У міських умовах для професійного зростання є великі перспективи, а в сільській місцевості сприятливе середовище для духовного збагачення. Фільм Сільське життя (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Teddy Smith
В ролях: Брайтон Шарбино, Лу Даймонд Філліпс, Сі Томас Хауелл, Джейсон Лондон, Кендіс Мішель Барлі, Саксон Шарбино, Дін Уест, Артур Маррокин, Keon Motakhaveri, Теннер Фонтану

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress