Фільм Сімейка монстрів (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події відбуваються в шістдесятих роках минулого століття, в центрі яких знаходиться глава сімейства Манстеров — забезпеченого і знатного в ті часи. Однак ніхто не міг подумати, що за виглядом чарівного і з почуттям гумору старигана ховається давній могутній вампір. Поряд з ним постійно перебувала всі його сім’я, намагається допомогти і убезпечити своє життя. Але досить-таки часто вони потрапляли у всякі неприємності і ситуації, з-за яких клан ікластих міг бути викритий.

Тому їх ватажку постійно треба бути насторожі, щоб не допустити трагедії. Фільм жахів з елементами комедії неодмінно підніме настрій глядачеві. Цей фільм являє собою ситком. У ньому розповідають про події, які відбуваються в 60-ті роки з сімейством Манстеров. Фільм Сімейка монстрів (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Глава цього роду є досить старим, а також могутнім вампіром, який володіє певним шармом, хоча і досить старий. У фільмі представлені історії і про інших членів цього клану.

Режисер: Брайан Сінгер
В ролях: Джеррі о’коннелл, Порша де Россі, Чаріті Уейкфілд, Мейсон Кук, Едді Іззард, Шайен Джексон, Бет Грант, Аллен С. Ллю, Пабло Еспіноса, Крейг Джордан


загрузка...