загрузка...


Останнім часом на головного героя фільму навалилася ціла купа життєвих негараздів і проблем. Перш за все, він втрачає свою дружину, яка віддала перевагу йому іншого чоловіка. Молода людина розуміє, що в розвалі шлюбу винен він сам. Однак тепер вже пізно що-небудь виправляти, адже його колишня дружина явно задоволена своїм новим коханцем. Але на цьому проблеми хлопця не закінчуються. Його невеликий бізнес починає приносити своєму власникові лише одні збитки. Все це загрожує чоловікові розоренням та іншими неприємностями. Однак набагато більше головного героя мучить усвідомлення того факту, що він більше ніколи не зможе бути разом з жінкою, яку досі шалено любить.

І одного разу йому в голову приходить досить оригінальна ідея. Підприємець має намір втертися в довіру до нового бойфренда колишньої дружини, який не знає його в обличчя. Молода людина вважає, що завдяки цьому кроку йому вдасться відбити свою кохану назад. Незабаром він «випадково» знайомиться зі своїм більш щасливим суперником. Між чоловіками зав’язується жвава бесіда. Фільм Сімейні ігри (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А через деякий час головний герой стає кращим другом свого знайомого, який ділиться з ним своїми найпотаємнішими секретами. Так у невдалого бізнесмена дійсно з’являється шанс виправити колишні помилки і повернути свою втрачену любов.

Режисер: Судзуя Бобо
В ролях: Меган Бун, Ларрі Бриггман, Елісон Фрайзер, Дерек Сесіл, Маргарет Енн Флоренс, Рональд Катання

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress