загрузка...


Кримінальне драмеді частково запозичив сюжет з реальної історії жінки з індійським корінням, яка нині відбуває термін за чотири пограбування банку в США. Однак за вирахуванням нальотів на фінансові установи та східні миловидні риси головної героїні в іншому це абсолютно оригінальний політ фантазії авторів картини. Перебравшись разом з батьками в благословенну землю обітовану Сполучених Штатів ще в ранньому віці, в тридцять років Прафул Патель не знайшла ні сімейного щастя (розлучена), ні професійного успіху (працює покоївкою в готелі Атланти).

Життя проноситься мимо, а так хочеться любові, удачі, пригод і найголовніше — грошей. Самотня жінка ділить житлоплощу зі своїми літніми буркотливими батьками і, маючи на руках багато вільного часу і мало можливостей самореалізації, вдаряється в усі тяжкі. Патель стала зловживати азартними іграми, часто навідуватися в Вегас і після перших виграшів — удача новачка — програли в пух і прах, опинившись по вуха в боргах у злісних лихварів.

Скромної зарплатні покоївки не вистачить і на соту частку боргу, тому азартної невдаху доводиться винайти інший спосіб, щоб розплатитися з мафією. Перше, що спадає на думку — пограбувати банк. Фільм Сімран (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хансал Мехта
В ролях: кангал Ранаут, Сохам Шах, Еша Теварі, Джейсон Лодер, Аніша Джоші, Марк Ентоні Джастіс, Рапіндер Награ, Катрін Дайер, James Cole, Робін Дайк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress