Фільм Симшар (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Людина ніколи не очікує неприємностей, але вони завжди підстерігають його, щоб прийти в самий невідповідний момент, порушивши звичний плин життя. Головні герої представленого драматичного фільму «Симшар» займаються риболовлею, на своєму невеликому судні хлопці курсують в океані з метою максимального улову. Цього разу команда моряків попрямувала до берегів Мальмы, саме там їх повинен очікувати величезний улов. От тільки доля була проти, їх судно ламається, і ніхто спочатку не помітив поломки. З часом несправність призводить до кораблекрушению, і вся команда опиняється у воді.

Більшості екіпажу затонулого корабля посміхнулася удача. Адже прибулий на місце корабель берегової охорони врятував їх, хоч і прийняв за біженців з африканських країн. Але були й такі, яких кинули напризволяще, залишивши борсатися в прохолодній воді моря, серед голодних морських хижаків. Постраждалих постійно мучив голод і спрага, а з глибини загрожувала небезпека. Фільм Симшар (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Надії на порятунок не залишалося, адже самостійно допливти до берега не було жодних шансів. Чи зможуть головні герої представленого кінофільму врятувати свої життя, або їм доведеться здатися морській безодні на милість?

Режисер: Ребекка Кремона
В ролях: Лотфі Абделлі, Джимі Басаттил, Sékouba Doucouré, Chrysander Agius, Adrian Farrugia, Клер Агіус, Марк Міфсуд, Курт Замміт, П’єр Стафрейс, Laura Kpegli


загрузка...