​​​​​​​​Коли пара створює сім’ю, то подружжя починає замислюватися над тим, щоб завести дітей. Адже тільки тоді сім’ю можна буде вважати повноцінною. Бувають і такі випадки, що за станом здоров’я подружжя не можуть завести власну дитину своїми силами і тоді вони починають шукати альтернативні шляхи для вирішення даної проблеми. Еллі і Пітер одружені вже протягом декількох років, але дітьми їм так і не пощастило обзавестися. Вони розуміють, що самі не зможуть впоратися з такою проблемою і тоді починають шукати інформацію про дітей в інтернеті.

Їм вдається знайти дитячий будинок і вони вирішують взяти від туди малюка. Як тільки вони опинилися на місці, то відразу ж все пішло не зовсім так як їм того хотілося. Прийомні батьки думали про одну дитину, але їм довелося взяти відразу трьох. Ними стала дівчинка підліткового віку, двійнята різної статі. З самого початку подружжя сумнівалися, що зможуть впоратися відразу з трьома, але це було лише спочатку. Потім вони вже стали уявляти яка щаслива і велика сім’я у них тепер буде. Фільм Родина за хвилину (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тільки діти виявилися не такими простими, вони починають перетворювати життя своїх батьків в справжній кошмар. Героям фільму доведеться докласти всіх зусиль для того, щоб знайти спільну мову з цими шибениками.

Режисер: Шон Андерс
Актори: Ізабела монери, Марк Уолберг, Роуз Бірн, Елайза Шлезінгер, Октавія Спенсер, Ів Харлоу, Том Сегура, Джулі Хегерті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress