Фільм Сінг Стріт (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фінансове благополуччя-поняття відносне. Особливо якщо у країні розпочалася економічна криза. Багато заможні люди змушені змінювати звичний уклад життя. Сім’ї Конора у вісімдесятих роках двадцятого століття довелося несолодко. З престижного навчального закладу хлопець був змушений перевестися в школу для звичайних дітей. Крім того батьки переживають неприємні часи на вузькій межі розлучення. Загальна «темна» смуга. Державне забезпечення не сильно балувало учнів, тому вони росли злими і агресивними. Як знайти спільну мову з представниками нового оточення? Як не втратити себе в нових обставинах?

Як підкорити серце привабливої дівчини, яка звела з розуму одним тільки поглядом? Всі свої проблеми молодий чоловік спробує вирішити за допомогою музики. Свій талант він буде проявляти в стилі рок, створить свою групу і почне свій бій. За популярність, визнання. За любов. Супроводжує удача чи музикантів? Фільм Сінг Стріт (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Буде чарівна Рафіна брати участь у зйомках відеокліпу нової команди? Що вона відчуває до цього дивним, але обдарованій людині? Що чекає музичні колектив в майбутньому: визнання чи забуття?

Режисер: Джон Карні
В ролях: Фердия Уолш-Пило, Ейдан Гіллен, Марія Дойл Кеннеді, Джек Рейнор, Келлі Торнтон, Йен Кенні, Бен Керолан, Персі Чамбурука, Марк МакКенна, Дон Вичерли


загрузка...