Події фільму розгортаються взимку 1897 року і розповідають про історію натхнення і життя бідного письменника Едмона Ростана з Парижа. Доля молодого письменника, якому немає і 30-ти склалася не найпростішим чином. Дружина народила йому двох дітей, але їх треба годувати і одягати, а у письменника катастрофічно немає на це грошей, але, найстрашніше, що ось уже протягом кількох років, у Едмона немає натхнення! Але, одного разу, зовсім випадково, в пориві емоцій, він говорить своєму покровителю — впливовому людині в театральному співтоваристві, що написав щось феєричне і готовий представити нову віршовану п’єсу. Здивований наймач, відразу ж призначає дату п’єси.

Але ось Едмон не був готовий до цього! Так як на той момент, він не придумав нічого, крім назви «Сірано» і пари образів, один з яких «письменник з довгим носом». Під тиском голодних дітей, ревнивої дружини і повної відсутності натхнення, у лавного героя є три тижні, щоб написати шедевр, поставити п’єсу, вгамувати примхливих акторів і довести до кінця своє нове дивовижне творіння, щоб зібрати повні зали глядачів!

Герой з сюжету п’єси є прототипом французького письменника і драматурга 17 століття. Фільм Сірано. Встигнути до прем’єри (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алексіс Михалик
Актори: Тома Соліверес, Олів’є Гурме, Матильда Сеньє, Том Ліб, Люсі Бужена, Еліс де Ланкесе, Клементін Селарье, Ігор Готсман, Домінік Пінон, Симон Абкарян

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress