загрузка...


Сюжет цієї історії закручений навколо маленької дівчинки. Вона виховувалася недбайливими опікунами, так як вважалося сиріткою. Одного разу вона втекла від своїх прийомних батьків. Дівчинка сховалася в сараї одного конюха. Тут наша героїня познайомилася з дуже неслухняною кобилою. Однак, якимось дивним чином дівчинка змогла її втихомирити. Вся справа в тому, що у коня і дівчинки багато спільного. Вони стали кращими подругами, адже дівчинка знайшла підхід до кобили. Дівчинка стала доглядати за нею краще, ніж конюх, господар стайні. Їх чекають чимало цікавих пригод, перешкод і перешкод.

Тікаючи від тиранії батьків, вона вирішила сховатися в звичайному сараї у конюха. Як виявилося, це місце виявилося простотою необхідної територією, на якій можна буде отримувати заспокоєння і нічого не боятися. Тим більше саме тут, дівчинка знайшла для себе нового друга в особі мовчазною кобили, що знаходиться в сараї. Поки її батьки в гніві і переживаннях, дівчинка дружить з твариною і знаходить в ньому найкращого друга. Фільм Сирітка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Як не дивно у них дуже багато спільного. Кобила нікого не слухається, навіть свого конюха і дівчинка при цьому теж, неспокійна особистість. Яка доля надалі, чекатиме головну героїню, після виявлення батьками.

Режисер: Шон МакНамара
Актори: Джон Войт, Алекса Нісенсон, Вейл Блум, Єва скрині Каллахан, Філіп Бойд, Скотт Саммітт, Ізабелла Блейк Томас, Даллас Едвардс, Ізабель Янг, Філ Расселл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress