загрузка...


Характер Камілли не дозволяв їй раніше завести друзів. Разом з матір’ю 18-річній дівчині довелося жити в Лонг-Айленді. Цей район Нью-Йорка володів своєю специфікою, відкладав відбиток на світосприйняття практично кожного місцевого мешканця. Камілла уникала контактів із зовнішнім світом в силу певних причин. Багато в чому нелюдимість дівчини була наслідком непростих дитячих років. Досягнувши повноліття, юна мешканка нью-Йоркської околиці спробувала змінити ситуацію. Їй гостро було потрібне спілкування. Колишні спроби не привели до позитивного результату, тільки погіршили становище.

Не маючи можливості спілкування «наживо», молода американка спробувала знайти однодумців в соціальних мережах. Завдяки багатогодинним пошукам в Інтернеті Камілла переконалася в тому, що в країні і Світі маса молодих людей, змушених страждати від самотності через свою особливості. Дівчина переглядала записи численних соціальних груп. Вона намагалася зрозуміти, чи зможе знайти в них друзів. І у всесвітній павутині Камілле доводилося стикатися з відмовами, насмішками, відвертим хамством. Винятком стала група юних любительок скейтбордингу. В її складі були виключно дівчата. Фільм Скейт-кухня (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кожна з учасниць групи була незвичайною особистістю, зі своїми позитивними і негативними рисами характеру. Проте подругам вдавалося приємно і корисно проводити час. Камілла вирішила, що їй потрібно за всяку ціну потрапити в команду скейтбордисток.

Режисер: Кристал Мозелла
Актори: Кабрина Адамс, Еммануель Барко, Том Бруно, Тадеус Деніелс, Кобі Фрумер, Тейлор Грей, Ніко Хірага, Юда Ланг, Бренн Лоренцо, Жюль Лоренцо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress