Фільм Сліпі плями (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сліпі плями онлайн — картина про хлопців, життя яких протікає в бідному кварталі. Що чекає хлопців, що виросли в неблагополучному районі в оточенні кримінальних особистостей? На жаль, переконати юнака, повні ентузіазму і енергії попали під поганий вплив, надивившись на місцевих ватажків злочинних банд, вирішили ступити на слизьку доріжку. Але, будучи недосвідченими в подібній сфері, хлопці миттєво потрапляють в поле зору правоохоронців. Героїв як покарання залучають до громадських робіт. Тепер хлопці змушені день у день виконувати роль вантажників, перетягуючи з місця на місце різну поклажу.

Одного з героїв звуть Коллін. Перебуваючи в місці ув’язнення, хлопець з подивом помічає, що їх місто почало змінюватися в кращу сторону. Захаращені темні вулиці, вкриті сміттям і наповнені кримінальними елементами перетворюються в престижні райони, які найближчим часом планують заселитися досить забезпечені і інтелігентні люди. Мимоволі Коллін переосмислює свої погляди на життя і розуміє, що більше не хоче займатися хуліганством та іншими злочинами.

Головний герой розуміє, що всі його погляди на життя, які мотивували його до «неправильної» кар’єрі — сліпі. Справжня тиша і спокій розміреного життя приваблюють його набагато більше. Фільм Сліпі плями 2018 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Карлос Лопес Естрада
Актори: Давид Діггс, Rafael Casal, Яніна Гаванкар, Жасмин Сепас Джонс, Ітен Ембрі, Тиша Кемпбелл, Уткарш Амбудкар, Кевін Керролл, Ньямбі Ньямбі, Джон Чаффін


загрузка...