Фільм Слон і метелик (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сімейний фільм «Слон і метелик» дивитись онлайн. Як дивно іноді складаються обставини. Живеш собі, ніхто не турбує давно і раптом трапляється дивина, після якої життя круто змінюється. Так і з Антуаном сталося. Заїхав випадково до колишньої подруги, яку не бачив багато років після того, як кинув, і залишився , але не з подругою, а зі своєю дитиною. Жінка терміново поїхала у своїх справах, няня загубилася. Ось так і зустрілися дочка і батько. Багато хорошого дізналися вони один про одного, але мати дівчинки залишилася не просто незадоволеною, її люті не було меж.

Через п’ять років чоловік повертається в Брюссель. Не роздумуючи, він стукає в двері до тієї самої жінки, яку йому довелося залишити, незважаючи на почуття. Однак героїня якраз відправляється на важливу зустріч. Трапляється так, що няня спізнюється, а за донькою героїні нікому доглянути. Фільм Слон і метелик (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Нічого не залишається робити, як залишити Ельзу на Антуана. Ось тільки няня так і не з’являється… Тепер Антуану доведеться справлятися з маленькою донечкою Ельзою. Чи знайдуть вони спільну мову? Та й до чого призведе цей приїзд чоловіка?

Режисер: Емелі Ван Елмбет
В ролях: Ізабелла Барт, Жюдіт Шемла, Еліс де Ланкесе, Ліна Дойон, Томас Бланчард, Крістоф Коенен


загрузка...