Фільм Слони (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


З негараздами виграти бої парочці не вдалося, хлопці розійшлися, після трьох років колишні милі вирішуються відновити стосунки, але хто виявиться у виграші, як розподілять ролі на дають добряків і беруть егоїстів. Закохані намагаються розібратися, чи варто продовжувати, що пов’язує молодих людей, чи є між ними вогонь любові, картина покаже, з чим доведеться зіткнутися подружжю, яким буде результат перемир’я. Чи щирі наміри пари возз’єднатися або вони просто вирішили побавитися, відчуваючи долю. Герої плутаються в пошуках розуміння, тепла і ніжності, кожен вимагає, щоб його завжди любили, хто з учасників любовної історії прав?

Без зусиль щастя не буде, на серці милих тривога, жорстока розлука лякає, але без докорів вони не можуть обійтися. Схоже, персонажі поспішають, вони, ймовірно, придумали красиву історію і прагнуть до неї, але вкладатися не бажають, тому обпікаються. Ентузіасти біжать, падають, обриваються, будувати частку у них виходить криво, підкоряючись пристрасті сповнені надій романтики, немов метелики, які летять на спекотну свічку.

Невже бути поруч хлопцям недозволено, напевно, не навчилися цінувати один одного, повернути дарма пристрасть не вийде, прихильність погубить обох учасників. Фільм Слони (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Alexander Hanno
Актори: Luca Malacrino, Лорен Келлі, Ben Mellish, Келлі Долан, Нэйтан Шоу, Руслан Сафаров, Nicola Tombacco, Allison Blaize, Арік Коппола, Chris Jones


загрузка...