Фільм Слова вбивці (2003) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Життя кожної людини-це по-справжньому загадка і вже якась загадка криється в людській голові взагалі не передати словами. В центрі уваги опиняється Лаура, вона психіатр, і ось зараз, у віці 30 років дівчина виявилася замкненою в підвалі. У неї дуже відповідальне завдання необхідно переглянути відеокасету і почути сповідь божевільного людини. Серійний вбивця викрав психіатра, зачинив у підвалі і прив’язав до стільця руками. Дівчина усвідомлює, що цей психопат в будь-який момент може її вбити тому намагається реагувати на всі вкрай спокійно.

Вона усвідомлює, що божевільні люди не завжди можуть контролювати свої напади гніву тому не варто їх провокувати. І ось під час перегляду відеокасет вона дізнається про те, що цей серійний вбивця пропонує Лаур грати в гру слова. І якщо дівчині вдасться здобути перемогу в цій битві, то злочинець випустить її на волю. Але якщо головна героїня фільму отримає фіаско в цій битві, то вона залишиться без ока.

До такого серйозного покарання, психіатр не готова, тому вона починає діяти і ретельно продумувати всі свої відповіді щоб не помилитися і ненароком не накликати на себе біду. Фільм Слова вбивці (2003) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лаура Ман’я
В ролях: Даріо Грандінетті, Гойя Толедо, Фернандо Гильен, Алекс Бралл, Ерік Боникатто, Бланка Апиланес


загрузка...