Метушливий і нескінченний біг сучасного життя насичене різноманітними подіями, від яких люди воліють відмовитися на користь віртуальної реальності. У електронних моніторів людство проводить більшу частину часу, спілкуючись з друзями, розмірковуючи в соціальних мережах про різні проблеми суспільства. Замість живого контакту легко можна зробити дзвінок, відправити лист, написаний не від руки, а на клавіатурі на електронну пошту. В руках кожного обивателя практично завжди знаходиться гаджет, за допомогою якого і будуються незримі взаємини на просторах глобальної павутини.

Тут можна познайомитися з новими людьми не соромлячись себе, закохатися в незнайомця. Великим винаходом вважається допоміжний символ, смайлик, здатний набагато глибше виразити емоції замість слів. Його сила здатна буквально змінювати долі, і тому варто акуратніше його використовувати. Фільм Смайлик (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи можливо знайти щиру любов, знайомлячись у всесвітній павутині? Реально підтримувати ніжні почуття після довгоочікуваної зустрічі віртуальних співрозмовників? Фільм включає в себе відразу три романтичні історії, об’єднані непередбачуваним фіналом.

Режисер: Тамара Тана
В ролях: Олександра Лупашко, Антон Соколов, Тетяна Яковенко, Вітас Ейзенах, Марія Бушмелева, Марія Поезжаева, Олексій Суренский, Тамара Тана, Олена Яковлєва, Ірина Мазуркевич

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress