Фільм Смак рисової квітки (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Життя людей, досить непроста, особливо враховуючи культуру суспільства. Сама по собі, вона покликана підтримувати людину істотою кілька піднесеним над світом. Культура дарує людям розваги, сенс життя і розвиток. Тільки от іноді, це може виявитися і негативним якістю, примушуючи одну групу людей, стикатися з іншого. Герої цієї історії, мати та її донька, які на власному прикладі, зіткнулися з проблемами соціальних відносин і культурних відмінностей. Вони, так звані, меншини. Люди, відмінні від навколишнього більшості, за рахунок своїх традицій, звичок, релігії, поглядів на світ.

Як не крути, а таке їхнє життя, яку вони вважають нормою, але таке життя у колі відмінних людей, зовсім непроста. Нечисленну сім’ю, не чекає нічого, крім труднощів сприйняття оточуючими. Вони вдвох, позбавлені всякої підтримки, повинні виживати в жорстокості та нерозуміння. Це, безумовно, не робить їх життя легким, але є в усьому цьому є хороша сторона. Героїні просто не впадають у відчай і бачать у житті безліч яскравих фарб.

Вони живуть заради один одного і з цієї причини, можуть бути щасливі. Тільки от вічно тривати подібна ідилія не може. Фільм Смак рисової квітки (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пен Фей
В ролях: Ін Цзе


загрузка...