Популярність для багатьох студентів і школярів є значущим досягненням. Заради цього вони готові здійснювати зухвалі вчинки, прогулювати уроки і дружити з розкутими хлопцями. Тільки не кожен розуміє, що бути популярним вельми складне завдання. Варто постійно тримати марку, вибирати собі подібних друзів, хоча деколи хочеться подружитися з кимось більш приємним, але не настільки затребуваним серед однолітків. До останніх відноситься головна героїня. У школі вона ніколи не була яскравою однокласницею для інших хлопців. Вони частенько її не помічали зовсім.

Дівчина має багато комплексів, а тому намагається не виділятися з натовпу. Вона скромна і сором’язлива особа. Бути з собою чесною героїня побоюється. Адже всередині неї живе зовсім інша особистість, спрагла досконалості і популярності, визнання її краси. Щоб домогтися бажаного, невдаха вирішує розробити план дій, здатні привести до поставленої мети. Фільм Смерть чирлидерши (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вже незабаром вона почала шукати способи, як завести дружбу з однією з популярних дівчат, яка входить в групу чирлідерш. Тільки її плани були жорстко зруйновані, коли однокласниця відмовила їй у спілкуванні.

Режисер: Пол Шапіро
Актори: Обрі Піплз, Морган Тейлор Кемпбелл, Сара Дагдейл, Madelyn Grace, Маккензі Кардвелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress