Ховаючись від переслідували беззбройного солдата ветеранів кайзерівського війська, Натан Райкс серед руїн зустрічає миле чисте створення красуню Сару. Зачарований невинністю і чарівністю дівчата, накладає на поранене плече стерильну пов’язку, втікач не помічає подкравшихся ворогів, стріляючих у незахищену груди дезертира. Стара смерть не спромоглася унести померлого в пекло. Незриму тінь підхопив підручний диявола, який організував у власному палаці безцінну колекцію людських тіней, які фіксують передсмертну агонію персон. Пожвавивши Натана, божевільний і всесильний колекціонер пропонує Райксу знову повернутися в лоно живих.

Щоб мрія пожвавлення змогла здійснитися, померлому військовому потрібно для сатанинського угодника збирати і фіксувати значні і знаменні тіні. Тривала і кропітка робота вже підходить до завершення. Спеціалізований пристрій зворотного відліку зафіксував останні дві тіні, яких необхідно зловити Натану, щоб зручно розташувати чоловічків на колекційній стіні у милозвучному обрамленні.

Мистецтвознавець потойбічної енергії пропонує вмілому працівникові залишитися навіки в кунсткамері, щоб збирати для пособника диявола унікальні тіні. Фільм Смерть тіні 2012 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тому Ван Авермат
В ролях: Маттіас Шонартс, Лаура Верлинден, Петер ван ден Еде, Бенжамін Рамон, Амандін Цурбухен, Брайан Пизел, Дені Дюрон, Грегорі Раба, Еміль Будай, Брюно Клеман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress