Фільм Смертельний заручник (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вже близько десяти років пройшло з тієї пори, як відбулося знайомство досить великого наркоторговця з чарівною дівчиною, повністю перевернула його хоч і небезпечне, але досить розмірене життя. Коли квартири їх розташовувалися по сусідству. Дівчина, яка стала героїнею фільму, що називається «Смертельний заручник», на той момент була ще нетямущим підлітком, який мало що розумів в житті. Одного разу собака дівчинки вибухнула страшним гавкотом, ніби відчувши недобре в сусідньому помешканні. Підліток виявився надмірно цікавим, вирішивши перевірити дивну квартиру.

Наркоторговцю мало сподобалося таку пильну увагу дівчинки. Тим більше не влаштовувало його сусідство з собакою, яка вже відчула запах страшного зілля і не залишила б у спокої злочинця. Тоді наркоторговець приймає рішення знищити пса. Ось тільки підлітка вбивати йому не захотілося. Він просто викрав дівчинку і протягом десяти років виховував немов рідну доньку. Тепер вона виросла і закохалася в небезпечного злочинця. Фільм Смертельний заручник (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дівчина всіма силами намагається змусити його кинути займатися наркоторгівлею. Поступово чоловік починає прислухатися до її прохань, благань і збирається піти з цього бізнесу. Ось тільки така ідея не припала до душі його босам.

Режисер: Ер Чен
В ролях: Дахун Ні, Сунь Хунлей, Luodan Wang, Кун Янг, Мо Чжан


загрузка...