Фільм Смішна корова (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дії відбуваються в сімдесятих роках минулого століття, коли чоловіки повністю захопили бізнес комедійного шоу. Вони були повністю впевнені в тому, що не знайдеться жодної жінки, яка змогла б стати справжньою конкуренткою в даному напрямку. На той момент цей бізнес належав виключно чоловікам, які просто насолоджувалися моментом. Однак незабаром на їх шляху з’явилася одна англійка, яка вирішила взяти ситуацію в свої руки. Вона ніколи не думала про якісь наслідки і про те, з якими труднощами їй доведеться зіткнутися в кінцевому підсумку. Головна героїня просто робила свою справу, і прекрасно розуміла, що зовсім скоро зможе конкурувати з самими популярними стендаперами.

Головна героїня починає придумувати блискучі стендап-номери, завдяки своєму безпосередньому життєвому досвіду. Можна сказати, що у неї з самого початку стали непогано виходити дійсно придатні номери. Після цього жінка стала придумувати нові постановки для брутальної аудиторії робочих клубів. Ніхто навіть подумати не міг, що в ліжковий підсумку цій жінці справді вдасться зробити неможливе. Фільм Смішна корова (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

До цього моменту чоловіки навіть подумати не могли, що представниця прекрасної статі зможе домогтися такого запаморочливого результату. Але чи зможе героїня закріпитися на Олімпі комедійного шоу?

Режисер: Адріан Шерголд
Актори: Стівен Грем, Педді Консідайн, Максін Пік, Алан Армстронг, Крістін Боттомли, Кевін Елдон, Дайан Морган, Ханна Уолтерс, Тоні Піттс, Ліндсі Колсон


загрузка...