Фільм Сміх (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В епіцентрі сюжету виявляється молода жінка, яка нещодавно втратила свого чоловіка. За сюжетом «Сміху» чоловік загинув на виробництві. Його дружина ще ніяк не може прийти в себе, адже смерть була настільки раптова. Вона оплакує свого чоловіка-найближчої і рідної людини. В даній роботі режисер хоче донести до потенційного глядача новий погляд на процес оплакування померлих рідних і близьких. Ця драматична картина несе в собі комедійні елементи, що розкривають почуття тих, хто зіткнувся з втратою близьких і рідних людей. У невеликій родині сталася трагедія, оговтатися з якою родичам виявилося нелегко.

Під час роботи на виробництві загинув чоловік, про що негайно повідомили його дружині. Жінка не повірила в такий стрімкий розвиток подій, ще вранці вона бачила коханого живим, а зараз їй належить усвідомити те, що вона ніколи більше не проведе з ним тихий сімейний вечір. Фільм Сміх (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Інші члени сім’ї більш емоційно відреагували на його кончину, але вони розуміють, що не варто довго побиватися, а дружині страждати від самотності, адже їх життя тривають. Чи зуміють вони адаптуватися, і радіючи новим життєвим моментів, перестати шкодувати про минуле?

Режисер: Валеріо Мастандреа
Актори: Chiara Martegiani, Ренато Карпентьери, Стефано Дионизи, Arturo Marchetti, Мілена Вукотич


загрузка...