загрузка...


Алекс Хьюз їде по засніженому шосе і роздумує про своє нещасне життя. Кілька років тому він втратив найдорожче, що було в його житті – єдиного сина. Безглузда випадковість позбавила його життя. Водій не впорався з керуванням і збив дитину на повній швидкості. Невтішний батько не зміг пережити трагедію і вбив водія. Потім були кілька років за гратами, і ось тепер він вільний, але нікому не потрібна людина. У розпачі він вирішує відвідати колишню дружину. Ні на які відносини він не розраховує – просто хоче побачити рідне обличчя і спробувати почати життя з чистого особи.

По дорозі йому попадається молоденька дівчина, яка намагається автостопом дістатися до рідного містечка де живе її мати. Навіжена і метушлива, вона скрашує його дорогу. Але трапляється аварія і Вів’єн гине на місці. Алексу нічого не залишається як змінити маршрут і відправитися до її матері із сумними новинами. Однак замість того щоб повідомити про трагедію і піти він залишається у неї на ніч. Фільм Сніговий пиріг (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Жінка дуже дивна і звістка про смерть дочки прийняла не зовсім адекватно. Затримавшись в цьому місці, Алекс розуміє, що їх пов’язує щось більше і він прагне якомога краще пізнати цю дивакувату даму.

Режисер: Марк Еванс
В ролях: Алан Рікман, Сігурні Уівер, Керрі-Енн Мосс, Емілі Хемпшир, Джеймс Оллоди, Каллум Кіт Ренні, Джулі Стюарт, Джейн Іствуд, Джекі Браун, Скотт Виквэа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress