Героїня фільму «Сніговий шар» на ім’я Анджела-приваблива дівчина, яка щиро вірить в казку і страждає від відсутності її в реальному житті. Родина дівчини далека від досконалості: її батьки постійно лаються, п’ють пиво і перетворюють власну квартиру в повне бруду сховище непотрібних речей. Анджела готова мириться з вадами рідних, але їх небажання навести в домі порядок і створити святкову атмосферу викликає у неї справжню лють.

І в особистому житті героїні багато проблем: до неї постійно підкочують легковажні хлопці, які роблять брудні натяки, і обіцяють короткий роман без зобов’язань. Але ось настало Різдво, і Анджелу очікують важливі зміни. Дівчина отримує в подарунок снігову кулю, і незабаром виявилося, що він володіє чарівними властивостями. Фільм Сніговий шар (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Куля відкриває їй двері в казковий світ, де все відповідає її ідеальним уявленням про різдвяне диво. І головне – в країні чудес вона зустріла чудового хлопця, який розуміє її з півслова і розділяє її щиру любов до Різдва.

Режисер: Рон Лагомарсіно
Актори: Крістіна Міліан, Ерін Карплак, Хільда Доерті, Джейсон Шомбінг, Джеймс Кот, Ендрю Криванек, Джош Кук, Енніс Есмер, Лоррейн Бракко, Лучана Карро

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress