Фільм Собаче серце (1988) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільми за творами Булгакова завжди викликали захоплення глядачів тим, що вони були зовсім не схожі на те, що було створено до них, а може бути, навіть на ті, щоб були створені після виходу цієї художньої стрічки. Мова сьогодні піде про фільм, який сьогодні знайомий кожній людині, це художня стрічка «Собаче серце». Фільм цікавий вже тим, що в ньому знімалися багато відомих і талановитих акторів. Це і Євген Євстигнєєв, і Роман Карцев, і Ніна Русланова, і багато інших. Сюжет фільму трохи фантастичний. В країні відбувається революція і громадянська війна. У влади знаходиться пролетаріат, який руйнує і змітає все на своєму ходу.

А в квартирі професора Преображенського йде прийом відвідувачів. Однією з жінок він обіцяє пересадити яєчники мавпи, щоб вона могла жити повноцінним життя. Але одного разу на вулиці професор підбирає і приносить в будинок бродячу собаку Шарика, яка більшу частину свого життя проводить на смітнику. У Кульки один бік облізлий, так як його ошпарил окропом кухар з їдальні. Але ось дух собаки ще не зломлений, і це дуже подобається професору. Преображенський разом зі своїм вірним помічником вирішили на Кульці зробити найбільший досвід: перетворити собаку в людини.

Досвід, який вони зробили, перевершує всі очікування і скоро по квартирі вже ходить напівлюдина, який голосно кричить: «Абрывал». Фільм Собаче серце (1988) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Володимир Бортко
В ролях: Володимир Толоконников, Євген Євстигнєєв, Борис Плотніков, Роман Карцев, Ніна Русланова, Ольга Меліхова, Олексій Миронов, Анжеліка Неволіна, Наталя Фоменко, Іван Ганжа


загрузка...