загрузка...


Фільм «Собачі дні» розповідає про незвичайний спосіб психотерапії, який допомагає кільком жителям Лос-Анджелеса справлятися з повсякденними проблемами. Великі міста не дарма порівнюють з кам’яними джунглями. Висотні будинки населені байдужими до всього і лицемірними істотами, життя постійно вирує немов у переповненому мурашнику. Люди поспішають у справах, і цілком здатні переступити через ближнього. Повсякденні турботи і побутові негаразди роблять людину бездушним, але іноді, навалилися неприємності нереально перемогти поодинці.

Якщо придивитися, поруч з нами живуть істоти, які стануть вірними помічниками і особистими релаксантами. Йдеться про собак. Чотирилапі улюбленці людини ніколи не зраджують господаря, беруть безмовну участь у всіх подіях. Доглядаючи за вихованцями, люди стають більш м’якими, і часом ставлять хвостатих друзів вище власних інтересів. Фільм Собачі дні (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Цікаво спостерігати, коли респектабельний і жорсткий у справах бізнесмен, розчулюється своєму песику, вибираючи для нього в улюблені ласощі в магазині. Компанію жителів Лос-Анджелеса об’єднала любов до собак.

Режисер: Кен Маріно
Актори: Ніна Добрев, Ванесса Енн Хадженс, Тоні Белл, Єва Лонгорія, Роб Кордрі, Адам Палли, Райан Хансен, Джессіка Ст. Клер, Томас Леннон, Жасмин Сепас Джонс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress