Закінчення війни в 1945 році багато народи зустріли по-різному. Для одних це було довгоочікуване рятування від нав’язуваних їм ідеалів і чужих правил життя. Інші ж сприймали позбавлення від тирана як особисту образу, яку можна змити тільки кров’ю. Японія, яка виступала на боці потерпілих поразка фашистів, опинилася під контролем окупаційних сил. Цю подію було розцінено кількома сотнями кадровими офіцерами як безчестя. Кожен з них прийняв рішення здійснити обряд самогубства, тим самим даючи зрозуміти, що боротьба не закінчена.

Нинішній імператор Хірохіто повинен був вчинити так само, але всупереч загальній думці, він зважився на переговори. Щоб зберегти життя мільйонів співгромадян, яких очікувало негайне захоплення й винищення, у разі спроби чинити опір, правитель піддав себе ганьбу і пішов на переговори з переможцем. Разом з генералом Дугласом МакКартуром він провів безліч годин за обговоренням подальшого плану дій. Фільм Сонце (2005) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Двоє досвідчених людей зуміли знайти спільну мову і уникнути непотрібних жертв. І нехай ще довго нащадки будуть проклинати слабкість Хірохіто, він впевнений, що вчинив правильно.

Режисер: Олександр Сокуров
В ролях: Иссэй Огата, Роберт Доусон, Каорі Момої, Сіро Сано, Шинмэй Цудзі, Тадзиро Тамура, Георгій Піцхелаурі, Хироя Моріта, Тосіакі Нісідзава, Наомаса Мусака

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress