загрузка...


Після невдалої космічної місії астронавт Трой Холловей прокидається в капсулі, яка тягнеться до сонця. Його кисень поступово добігає кінця, і через півтори години він буде спалений живцем. Його єдина допомога — у формі командира Робертса, з яким він вступає в контакт. Перший крок на поверхню іншого небесного тіла став неймовірною подією для всієї світової спільноти. Армстронг назавжди увійшов в історію, проте цій знаменній події передували роки тренувань і навчань.

Чоловік проявив неймовірну витримку і силу волі, оскільки завжди рухався вперед, не зупинявся перед труднощами, долав перешкоди і проходив важкі випробування. Важлива місія визначала подальший розвиток космонавтики. У нові розробки готові вкладати гроші, але потрібні конкретні результати. Відомий астронавт відкрив для людей шлях до зірок… Прокинувшись, Трой Холлоуей усвідомлює, що знаходиться в рятувальному шатлі, прямує в бік сонця. Командир Робертс разом з командою вже мчить йому на допомогу, але ситуація все одно залишається жахливою. Фільм Сонце (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вже не кажучи про те, що після недавньої втрати сина Холлоуей не особливо прагне порятунку. Однак командир не дозволяє йому спокійно чекати смерті і всіляко допомагає йому за допомогою слабкою радіозв’язку, намагаючись витягнути його з цього пекла.

Режисер: Карл Страті
Актори: Стівен Огг, Еліс Лоу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress