загрузка...


Не завжди ми можемо чинити згідно власним бажанням, іноді обставини змушують діяти всупереч наявним задумам. Шістнадцятирічна дівчина нещодавно пережила велике горе, пов’язане зі смертю улюбленої мами. Тепер осиротілої, юної Ліє доводиться покинути рідні місця і відправитися в незнайомі, далекі краї у Полярного кола. Вона змушена провести літо, що наближається, у рідної бабусі, що належить невеликому племені кучин, яке проживає у відокремленій, канадській громаді. Тут живуть люди, свято дотримуються строгих, старовинних традицій. Вони шанують закони природи і вірять у всемогутніх духів, які безпосередньо впливають на людське життя.

У віддаленому від цивілізованого світу містечку немає звичних для городянки зручностей та інших науково-технічних новинок, щільно увійшли в побут сучасної людини. Лія не готова назавжди розпрощатися зі звичною обстановкою, вона мріє повернутися в знайому атмосферу, тому вирішує здійснити тривалу подорож через безкраї північні долини, щоб дійти до сусіднього міста. Серед неосяжних, безлюдних просторів таїться безліч непередбачуваних і небезпечних сюрпризів для людини, не пристосованого проживати в суворих умовах дикої природи, де існують власні правила виживання.

Незабаром дівчина розуміє, що остаточно заблукала, втративши орієнтацію серед незнайомої місцевості. Несподівано вона зустрічає знайомого мисливця, що належить бабусиним племені. Фільм Сонце опівночі (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Керстен Кэртхью
В ролях: Девері Джейкобс, Дуан Ховард, Марк Андерако, Пол Маккі, Сара Джером

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress