загрузка...


У невгамовному і галасливому Нью-Йорку існує Шалений життєвий ритм, що не зупиняється навіть спекотними ночами. Тут зустрілися і беззавітно закохалися Даніель і Наташа. Всупереч кардинальних відмінностей в темпераменті і сприйнятті навколишнього світу, вони відчули взаємне тяжіння, що не дозволяє розлучатися. Юнак володіє тонкою, романтичною натурою, мріє хорошу професію отримати, вступивши до коледжу, щоб мати перспективне майбутнє. Дівчина народилася на Ямайці, де провела дитячі роки, вона дуже прагматично ставиться до свого життя, продумує грунтовно будь-який крок.

Зустрівши випадково Даніеля серед багатолюдних вулиць, Наташа відчула сильне почуття, усвідомивши, що полюбила симпатичного хлопця навіки. За короткий час вони дуже близькими стали людьми, що відчули абсолютну сумісність і гармонію в взаєминах, що розвиваються. Однак щастя закоханих затьмарювалося хитким становище дівчини, що знаходиться в чужій державі, громадянкою якого вона не є. Фільм Сонце теж зірка (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Залишалося кілька годин до моменту депортації дівчини разом з родичами. Вона знайти способи намагалася виправлення становища, щоб не руйнувати недавно зародилася любов.

Режисер: Рі Руссо-Янг
Актори: Яра Шахіді, Чарльз Мелтон, Фейт Логан, Джейк Чої, Гбенга Акіннагбе, Кеті ШІМ, Камрус Джонсон, Анею Лі, Matthias Sebastiun Garry, Kay Day

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress