Фільм Сонцестояння (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У Швеції місцеві жителі щорічно відзначають Мідсоммер, свято літнього сонцестояння, коли небесне світило набирає повну силу. В цей час в країні гостює група американських студентів-антропологів, які приїхали в гості до свого однокурснику. Одна з приїхали – пережила нещодавно страшну трагедію дівчина на ім’я Дені. Вона несподівано втратила всіх близьких, коли її психічно нездорова сестра вбила себе і батьків. В житті Дені залишився лише коханий – однокурсник і її бойфренд Крістіан.

Саме він вирішує відвезти подружку в Швецію, щоб вона могла розвіятися і забути про пережите. Разом з приятелями, закохана парочка відправляється в глибинку, сподіваючись на власні очі побачити всю пишність і незвичність урочистостей, присвячених національному святу. Мальовнича Сільце Харга зустрічає їх яскравим сонцем і привітністю. Комуна місцевих в білому привітна з гостями, але коли святкування Мидсоммера знаходиться на піку, студенти помічають, що атмосфера навколо зовсім не так нешкідлива, а приховує щось зловісне. Фільм Сонцестояння (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Саме туди відправляється група молодих американських антропологів. Однак незабаром після прибуття там починає відбуватися щось нез’ясовне, і під світлом сонця дослідникам відкривається справжня темрява.

Режисер: АРІ Астер
Актори: Флоренс П’ю, Джек Рейнор, Вільхельм Бломгрен, Вільям Джексон Харпер, Вілл Поултер, Еллора Торчія, Арчі Мадекве, Хенрік Норлен, Гуннель Фред, Ізабель Грілл


загрузка...