Соні добре знає, як багато людей можуть нашкодити. Він знає це з досвіду, він знає це перш за все тому, що він жінка-поліцейський і кожен день бореться з їх звичайною підлістю. Кальпана, його начальник, захоплюється його відданістю, але щосили намагається зберегти свій темперамент. Інстинктивний і емоційний, кожна місія перебільшується і регулярно згадується. В один вечір Соні поступається провокаціям хулігана і кокаїномана, племінника чергового політика, за що і поплатилася від начальства. Калпана змушений, незважаючи на себе, перевести її в диспетчерський пункт поліції Делі.

Молода жінка-поліцейський в Делі працює над подоланням зростаючого кризи насильницьких злочинів проти жінок, але терпить значні невдачі, як професійні, так і особисті. Легендарна майданчик Netflix пропонує чергову індійську драму, яка розповідає про непросту долю жінки-поліцейського. Її звуть Соні і вона одна з кращих у своєму відділі. Вона молода, симпатична жінка, яка з легкістю могла б знайти своє місце в більш спокійній галузі. Але, вона рішуче налаштована викорінити злочинність в рідному Делі. Фільм Соні (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Разом з суперінтендантом Кальпаном вони змогли взяти контроль за зростаючою кризою насильницьких злочинів проти жінок. Ось тільки міцному союзу доведеться зіткнуться з важкими випробуваннями. Вся справа в тому, що нашу героїню переводять на іншу ділянку.

Режисер: Іван Айр
Актори: Гітіка Відья Олян, Салоні Батра, Вікас Шукла, Мохіт Чаухан, Хіманшу Кохлі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress