Фільм Спадкоємиці (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Повороти доль змушують нас викручуватися як вугрів на сковорідці. Не вміючи нічого робити раніше, дві героїні, які опиняються у важкому становищі, раптом починають шукати відповідний метод виживання в цивілізованому суспільстві. Поспішайте дивитися цікаву драматичну кінокартину під найменуванням «Спадкоємиці», щоб дізнатись, яким чином зміниться життя двох персонажів після смерті батьків. Матеріально забезпечені дівчата, жили з батьками в повній аурі щастя, ніколи не замислювалися про можливі проблеми, раптом виявляються єдиними спадкоємицями і власницями все, що їм було залишено за заповітом.

Спочатку, не надаючи значення залишеним сумами, життя продовжувала здаватися барвистою, але не очікували тільки самотні красуні, що їх запаси спритно підійдуть до кінця. Що тільки не намагалися вони зробити, як економити, але у дамочок, що не вміли правильно робити подібне не виходило. Чікіта здавалося відшукала спосіб поправити становище, але заняття напівлегальним аферным справою обернулося по-іншому, тепер вона потрапить у в’язницю за вчинення злочину. Фільм Спадкоємиці (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чола вважає, що варто зайнятися нормальною роботою. Не хотілося дівчині йти по стопах сестри. Вона влаштовується водієм у однієї пари, як же далі складуться їх долі? Варто бути більш обачною, опинившись в такій ситуації.

Режисер: Марсело Мартинесси
Актори: Ана Брун, Маргарита Ірун, Ана Іванова, Нільда Гонсалес, Марія Мартінс


загрузка...