Бак Фергюсон зумів побудувати свою кар’єру в якості телезірки реаліті-шоу, де він знімається в ролі мисливця на білохвостих оленів. Чоловік розлучився, а нещодавно йому стало відомо, що його дружина виходить заміж вдруге. Грег, колега жінки, зовсім несхожий на Бака — він інтелігентний і м’який. Фергюсон ревнує, а також переживає: він побоюється, що його син, підліток Джаден, забуде про рідного батька, людину грубому і неуважне, і почне приймати Грега як рідного. Щоб зміцнити свої стосунки з хлопцем, герой вирішив влаштувати спільну полювання на оленів. Бак і Джаден у супроводі Дону, відданого оператора, вирушили в дорогу.

Бак мріє побачити, як його син вб’є своє перше тварина, розраховуючи навіть зробити про це сюжет. Джадену задумка зовсім не подобається. Міський підліток звик до комфорту, обов’язкової наявності wi-fi. Юнак турбуватися з приводу відсутності зв’язку, адже він постійно спілкується зі своєю дівчиною. Хлопчина не розлучається з гаджетом і не витягує з вух навушники, чим сильно дратує батька — великого любителя дикої природи. Фільм Спадщина мисливця на білохвостого оленя (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Опинившись у лісі, в оточенні високих дерев, снігу і водоспадів, герої випробували різні емоції: Бак захват, а Джаден розчарування і гостре бажання повернутися додому. Однак незабаром ситуація змінилася…

Режисер: Джоді Хілл
Актори: Джош Бролін, Кері Кун, Денні МакБрайд, Скут МакНері, Монтана Джордан, Уилльям Ковбой Рід

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress