Фільм Спеціальний випуск опівночі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Алтон — незвичайний дитина. Батьки хлопчика, Сара і Рой, зрозуміли це відразу після його народження. Алтон володіє унікальними надприродними здібностями. Перші ознаки незвичайності Алтона проявляються в непереносимість сонячного світла. Вдень хлопчик змушений носити сонцезахисні окуляри, щоб не пошкодити сітківку очей. Алтон — розумний не по роках дитина, здатний руйнувати предмети і вносити хаос у світ. Але батьків Алтона хвилюють не незвичайні здібності сина. Спецагенти ФБР дізналися про здібності хлопчика, і тепер мають намір відібрати його у батьків і розібратися в істинній природі його здібностей.

Рой і Сара звертаються до старого друга Лукасу і пускаються в перегони. Ситуація ускладнюється і тим, що за хлопчиком слід не тільки ФБР. Таємнича секта, в якій раніше перебували Рой і Сара, також має намір захопити дитину. Адепти поклоняються Алтону, який може зруйнувати весь світ за допомогою катаклізмів і хаосу. На своєму шляху до порятунку, Рою, Сарі, Лукасу і Алтону доведеться зіткнутися з багатьма труднощами.

Втікачі не раз постануть перед вибором: врятувати дитину або себе. У своїй подорожі до безпеки вони можуть розраховувати тільки на себе, весь світ обернувся проти них. Фільм Спеціальний випуск опівночі 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джефф Ніколс
В ролях: Майкл Шеннон, Джоел Едгертон, Кірстен Данст, Джейден Либерер, Адам Драйвер, Білл Кемп, Скотт Хейз, Сем Шепард, Підлогу Спаркс, Девід Дженсен


загрузка...