Головні герої фільму — це Дженн і Фарханг. Вони є подружньою парою, яка протягом тривалого часу живе звичайним життям. Настав той самий момент, коли потрібно внести хоч якісь зміни у відносинах. З цієї причини подружжя приймають рішення вбити незнайомого перехожого і все це записати на відео. Для них немає ніякої різниці, ким виявиться жертва. І ось, взявши в руки камеру, герої починають діяти.

Вони ходять вночі по вулицях, їх немов вабить запланована ідея. Через деякий час у Фарханг виникають певні сумніви. Він починає замислюватися над тим, що план не зовсім вдалий. У чоловіка проявляється паніка, так як вбивство людини — це непростий вчинок, за який рано чи пізно все одно доведеться відповідати. Дружина навпаки бажає втілити задумане в реальність. І це неспроста. Виявляється, що ще в ранньому дитинстві Дженн отримала психічну травму. В результаті у неї стала розвиватися невелика шизофренія.

Тепер важко відмовитися від вбивства, навіть не дивлячись на можливі спроби чоловіка протистояти діям дружини. Чим же закінчиться пригода героїв? Чи не вже вони обидва все-таки вб’ють людини? Фільм Спіймати, вбити, випустити (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нік МакАнульті
В ролях: Річ П’єнтковскій, Фархад Гаяр, Христина Шиммель, Джон Гейтс, Дженіфер Фразер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress