Головні герої фільму — це Дженн і Фарханг. Вони є подружньою парою, яка протягом тривалого часу живе звичайним життям. Настав той самий момент, коли потрібно внести хоч якісь зміни у відносинах. З цієї причини подружжя приймають рішення вбити незнайомого перехожого і все це записати на відео. Для них немає ніякої різниці, ким виявиться жертва. І ось, взявши в руки камеру, герої починають діяти.

Вони ходять вночі по вулицях, їх немов вабить запланована ідея. Через деякий час у Фарханг виникають певні сумніви. Він починає замислюватися над тим, що план не зовсім вдалий. У чоловіка проявляється паніка, так як вбивство людини — це непростий вчинок, за який рано чи пізно все одно доведеться відповідати. Дружина навпаки бажає втілити задумане в реальність. І це неспроста. Виявляється, що ще в ранньому дитинстві Дженн отримала психічну травму. В результаті у неї стала розвиватися невелика шизофренія. © baskino-z720.ru

Тепер важко відмовитися від вбивства, навіть не дивлячись на можливі спроби чоловіка протистояти діям дружини. Чим же закінчиться пригода героїв? Чи не вже вони обидва все-таки вб’ють людини? Фільм Спіймати, вбити, випустити (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нік МакАнульті
В ролях: Річ П’єнтковскій, Фархад Гаяр, Христина Шиммель, Джон Гейтс, Дженіфер Фразер

загрузка...