Сінж і Кейт познайомилися в ранній юності, відразу перейнялися взаємною симпатією, яка до появи привела більш сильного почуття. Перша закоханість настільки виявилася сильною, що збереглася незмінною на тривалий час. Закохані одружилися, народили дітей, обзавелися просторим, затишним будинком, де благополучно проживають довгі роки. Щастя дружного сімейства здавалося довговічним, не піддається ніяким негараздам. Але відбувається щось неприємне і непредотвратимое. Медики повідомляють жінці про наявність невиліковного захворювання, значно скоротив відміряний їй час.

Неприємна новина підштовхує Кейт до певних дій. Вона не бажає, щоб наближається смерть принесла засмучення коханому чоловікові і подорослішав синам. Їй не хочеться, щоб близькі люди сумували і шкодували про втрату. Жінка хоче, щоб сім’я продовжувала щодня зустрічати з посмішкою, сумним не вдаючись до спогадів. Вона приймається складати своєрідний список простих настанов для всіх членів родини. Ці записи випадково виявляє Синж.

Він приймається вивчати коротенькі, дуже прості, але неймовірно щирі побажання, які є важливою складовою загального щастя. Фільм Список її бажань (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Найелл Джонсон
Актори: Рейф Сполл, Емілія Фокс, Елейн Кессіді, Вільям Стегг, Меттью Стегг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress