Чи завжди люди готові до кардинальних змін у своєму житті? Здавалося б, що такі переломні моменти завжди приносять радісні події, але так трапляється далеко не завжди. Людина довгий час може жити звичним життям і не думати про те, що пора щось значно змінювати у своєму існуванні. Однак у самий несподіваний момент може статися щось таке, що здатне кардинально змінити все життя до невпізнання. Така ситуація сталася і з головною героїнею картини по імені Кобі. Дівчина все своє життя навіть не думала про те, що потрібно щось змінювати, але одного разу вона все-таки почала усвідомлювати, що їй просто необхідно кардинально змінити своє існування, щоб рухатися далі.

У Кобі є два головних захоплення, які вона любить більше всього на світі. Героїня зустрічається з симпатичним хлопцем, з яким у неї сама міцна і щаслива любов. Молоді люди намагаються проводити весь свій вільний час разом, насолоджуючись кожною хвилиною. Крім цього дівчина займається рок-музикою і полягає в музичній групі. Так вийшло, що природа наділила її сильним і красивим голосом, тому у неї чудово виходить виконувати рок-музику.

Так могло тривати й далі, якби не один суттєвий нюанс. Справа в тому, що її виганяють з групи, і тепер у головної героїні починається інше життя, але чи готова вона прийняти всі ці зміни? Фільм Співочий птах (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джемі Адамс
Актори: Кобі Смолдерс, Річард Еліс, Джессіка Хайнс, Емілі Атак, Ноель Кларк, Холлі Демпсі, Мандіп Діллон, Гріффін Данн, Ніл Фокс, Дейзі Хаггард

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress