З парку таксист Макс виїжджає в піднесеному настрої. На жвавому перехресті дебютними пасажирами вечірньої зміни стає подружжя непримиренних антагоністів. Чоловік злиться на холодність дружини з босом. Благовірна корить чоловіка за хамство і неуважність. Ставна молодиця в строгому костюмі, посіла вальяжно заднє сидіння, постійно дає по мобілці різкі вказівки. Чіткими фразами пасажирка вказує напрямок поїздки. Шофер м’яко заперечує, посилаючись на хитрощі таксистів на благо клієнтів. Ненав’язливий спір програє пасажирка, яка визнає поразку і професіоналізм штурмана таксі. Душевна розмова зближує споріднені душі.

Макс обдаровує прокуроршу щасливим знімком Карибського острова. Адвокатесса заради розрядки і продовження бесіди пропонує візитку. Знаходячись від аури чудової жінки в прострації, шофер замріявся. Із заціпеніння водія виводить наступний клієнт. Оцінивши обстановку в салоні і чистоту, пасажир пропонує Максу за шість сотень покатати візитера по вулицях Лос-Анджелеса. Порушивши інструкції, чесний трудяга погоджується. Перше відвідування сивого суб’єкта призводить до загибелі мешканця багатоповерхівки. Мертве тіло вивалює з вікна п’ятого поверху на дах таксомотора.

Під впливом стресу і загрозу зброєю таксист допомагає кілеру занурити убиенное тіло бідолахи в багажник таксі. Пасажир силою змушує Макса продовжувати рух по заздалегідь наміченим маршрутом. Фільм Співучасник 2004 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Майкл Манн
В ролях: Том Круз, Джеймі Фокс, Джада Пінкетт Сміт, Марк Руффало, Брюс Макгілл, Пітер Берг, Беррі Шебака Хенлі, Ірма П. Хол, Хав’єр Бардем, Еміліо Рівера

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress