загрузка...


Сюжет кримінального фільму «Спогади» будуватися навколо двох рідних братів, які волею випадку змушені протистояти суворій дійсності, намагаючись відшукати вихід з незавидній ситуації в минулому. Головним героєм виступає молодий чоловік, який переживає особисту трагедію. Після втрати коханої дівчини він приймає рішення почати життя наново. Однак брат серйозно заважає планам родича. Він давно вживає сильнодіючі речовини і одного разу в гонитві за черговою дозою ставати на шляху наркоторговців. Викравши велику партію кокаїну, він автоматично ставить хрест на своєму житті і не бачачи іншого виходу просить o допомоги братика.

Він не може відмовити і стає мимовільним учасником «сафарі». Місцевий наркобарон оголошує нагороду за голову хлопців, які посміли перейти йому дорогу. Найсумніше те, що це не єдина проблема… Виявляється в минулому хлопців приховано щось жахливе, яке в цьому прирікає на вірну смерть. Тепер останнім варіантом на порятунок стане відкриття всіх таємниць і очищення душі.

Їм необхідно як можна швидше знайти взаєморозуміння, і запобігти наслідки давно минулих днів. Тільки після цього вони можуть розраховувати на щасливий фінал. Фільм Спогади 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Джеймс Ріган
В ролях: Майкл Джеймс Ріган, Томмі Джеймс Мерфі, Луїс Ді Б’янко, Катріна Исберг, Стефано Коласитти, Ронні Роу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress