загрузка...


Джулі Стівенс – красива самотня жінка, яка живе в повній самоті. З деяких причин їй так і не вдалося створити щасливу сім’ю, але вона не опускає руки. Головна героїня впевнена, що прийде її час, і тоді вона зможе стати щасливою поруч з прекрасним чоловіком. А поки вона задовольняється повною самотністю і вільним часом, який може присвятити улюбленим заняттям. Жінка завжди любила займатися різними розвиваючими речами, щоб тримати планку в сучасному світі. Вона навіть подумати не могла, що через деякий час її життя значно зміниться, і вона зможе раз і назавжди попрощатися зі спокійним існуванням.

Все почалося в той момент, коли в місті з’явився відомий аферист на ім’я Мартін. Він їздить по різних містах і розводить людей на великі гроші. Його досі так і не вдалося зловити, адже він є справжнім професіоналом. Джулі нічого не знала про його рід діяльності, тому вона стала відповідати якоїсь взаємністю на його залицяння. Мартін чудово розумів, що йому потрібно від самотньої жінки, а ось сама Джулі думала про те, що нарешті зустріла свою любов. Фільм Спокушена незнайомцем (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У цей самий момент інша жінка на ім’я Слоун починає полювання на афериста. Свого часу він обдурив її і вкрав величезну суму грошей. Саме тому потерпіла жінка має намір не тільки знайти свого кривдника, але вбити його.

Режисер: Скотт Бельеа
В ролях: Чандра Уест, Стів Бачич, Кейт Спрул, Франсуаза Йіп, Люсі Гест, Медісон Сміт, Джим Шілд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress